strój Neymar dla dzieci tanio Jose Mourinho

strój Neymar dla dzieci tanio Jose Mourinho przyznaje, że Manchester United nie wykorzystuje w pełni Alexisa Sancheza i uważa, że ​​czas jego transferu przyczynił się do rozczarowującego początku.

Sanchez strzelił raz w ośmiu meczach dla United - który był odbiciem po tym, jak jego kara przeciwko Huddersfield została uratowana - a pozycjonowanie chilijskie stało się aktualnym tematem, ponieważ Mourinho walczy, by pomieścić napastników United.

29-latek słynie z gry na lewej flance, gdzie Mourinho obrócił Marcusa Rashforda i Anthony Martiala przez większą część pierwszej połowy kampanii. Paul Pogba również woli działać z lewostronną rolą i nie uzyskał pomocy ani gola, ponieważ Sanchez Koszulki piłkarskie tanie podpisał w styczniu. Martial tylko raz asystował Sanchezowi w tej samej drużynie, podczas gdy Rashford dopiero zaczynał z Sanchezem w debiucie skrzydłowego Arsenalu w Yeovil.