strój mbappe Nikola Kalinic zostanie

strój mbappe Nikola Kalinic zostanie najprawdopodobniej odesłany do domu z reprezentacji Chorwacji w piłce nożnej po tym, jak napastnik z Mediolanu odmówił udziału w meczu z Nigerią.

Drużyna Zlatko Dalic wygrała 2-0 w sobotnią noc, dzięki własnej bramce i karierze Luka Modric.

Według 24sata, trener poprosił Kalinica, by zagrał dla Mario Mandzukica z pięcioma minutami, ale napastnik powiedział, że nie może, ponieważ miał problem z kręgosłupem.

W zamian pojawił się skrzydłowy stroje piłkarskie dla dzieci Juventusu Marko Pjaca, a strona internetowa donosi, że Kalinic zostanie dzisiaj wysłany do domu.

Konferencja prasowa została ogłoszona o godz. 16.15 i od tego momentu oczekuje się oficjalnego potwierdzenia.